Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Zarabianie w internecie

Jakie znacie sposoby na zarabianie w internecie? Ja dużo słyszałem o prowadzeniu bloga na ciekawy temat i zarabianiu na wyświetlających się tam reklamach.

To wydaje się proste, ale wymyśli temat i gromadź regularnie materiały na nim. Robi się z tego niezłe wyzwanie

Wielu ludzi stało się sławnych właśnie dzięki blogom, choć częściej mam wrażenie że było to zaistnienie na Instagramie i wyrobienie sobie marki poprzez współpracę z kolejnymi firmami

Mam wrażenie że mówimy tu o sukcesie jednostek, a nie recepturze na realne zarabianie dla większości z nas

Wiele osób o tym mówi, lecz mało kto naprawdę zarabia duże pieniądze, warto o tym pamiętać

Nie wiem czy tylko jednostki, wbrew pozorom nawet w skali kraju wiele osób przebiło się do naszej świadomości właśnie poprzez działalność w internecie

Próbowałam prowadzić bloga o gotowaniu, ale jeszcze zanim skończyły mi się pomysły na nowe dania to straciłam motywację, z odsłonami na poziomie 200 osób na jeden wpis 🙁

Takie zarabianie na własnym blogu to moje marzenie, ale chyba nie jestem wystarczająco konsekwentna, by coś z tego wyszło

Z zarabiania w internecie to już chyba pewniejsze jest oglądanie reklam za pieniądze, choć to według mnie dziwny sposób zarabiania

Widziałam ostatnio reklamę, że można zarabiać grając w jakieś tam polecane gry na telefonie, wyposażone oczywiście w odpowiednią ilość reklam