Menu Zamknij

Forum


Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum finansoweINNE: HYDEPARKUbrania robocze
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Ubrania robocze

Witam wszystkich! Mam problem i nie wiem gdzie odpowiedzi szukać- pomożecie?:)
W szkole stworzony jest regulamin przydziału odzieży roboczej i ochronnej. Pani z kontroli zauważyła że w regulaminie nie jest napisane na których stanowiskach (kucharz, sprzątaczka, woźna, szatniarz, konserwator, w-fista, bibliotekarz, nauczyciel:techniki,plastyki,chemii,fizyki) można pozwolić pracownikowi samemu kupić sobie odzież roboczą zgodnie z zasadami przydziału (regulaminem) za które otrzyma zwrot pieniędzy.
P.s. nie chodzi o ekwiwalent pieniężny za używanie własnej odzieży tylko o stanowiska pracy na które pracownik sam sobie może dobrać odzież zgodnie z przydzialem. Jak to rozwiązać ?:)

W regulaminie powinien być wykaz stanowisk, na których można stosować własną odzież roboczą plus oświadczenie pracownika że wyraża zgodę na używanie własnej odzieży spełniającej normy. Nic innego nie ma w moim regulaminie pracy..

Praktycznym rozwiazaniem jest wynajem odzieży roboczej.  Usługi takie oferuje firma Stapol. Dzięki temu nie musicie martwić się o konieczność czyszczenia odzieży czy naprawy i wymiany takich ubrań.