Menu Zamknij

Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum finansoweINNE: REKLAMYReklama w internecie
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Reklama w internecie

12

Czy korzystaliście już z reklamowania swojego biznesu w internecie? O jakich kwotach mówimy, by nasza reklama się przewijała gdzieś w tle na stronie?

Odnoszę wrażenie, że umieszczenie swojej reklamy na stronie to niższy koszt niż wynajęcie billboardu w mieście

Wszystko zależy od typu reklamy jaki chcesz dla siebie uzyskać. Od dużych reklam zasłaniających całą stronę, po mniejsze gdzieś pod artykułem. Cena będzie się sporo różnić.

Teraz nie wszystkie reklamy mogą okazać się skuteczne, przez Adblocki instalowane w przeglądarakch przez wiele osób

Aktualnie wiele witryn ma zabezpieczenie przed Adblockiem, polegające na tym, że musimy wyłączyć Adblocka, żeby móc wyświetlić zawartość strony

Ja zastanowiłbym się nad promowaniem biznesu bądź usługi na portalach społecznościowych, wtedy trafiłoby to do większego grona odbiorców niż na innych stronach internetowych

Mi najbardziej podoba się polityka reklamowa Google, ona chyba jest też najskuteczniejsza

Może to też zależeć, na jakiej witrynie chcemy umieścić swoją reklamę

Chciałbym mieć co zareklamować haha, na razie mogę co najwyżej zareklamować siebie jako jednego z miliona pracowników korporacji 😉

Pewnie trzeba wykupić abonament i przez jakiś określony czas reklama będzie się pojawiać na danych stronach

12