Menu Zamknij

Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum finansoweINNE: WŁASNA FIRMAPomoc na start
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Pomoc na start

Jeśli ktoś zastanawia się nad otwarciem własnej firmy to służę pomocą. Mi ta sztuka udała się 2 lata temu między innymi dzięki pomocy funduszom z Unii Europejskiej oraz szczegółowemu biznes planowi. I jestem teraz właścicielem dobrze prosperującej ocynkowni.

Pamiętaj tylko o tym, że kiedyś było o wiele łatwiej o takie dofinansowania, bo nasz kraj dostawał więcej pieniędzy z Unii, teraz jest ich zdecydowanie mniej, więc już tak chętnie ich nie rozdają

To bardzo cenna pomoc. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta, pewnie dzięki temu uda mu się ominąć wiele błędów początkujących przedsiębiorców.

Jeśli przejdę do realizacji swojego pomysłu to na pewno się odezwę, bo wiedza kogoś z doświadczeniem na pewno się przyda

Najpierw radzę stworzyć sobie szczegółowy biznesplan, był stał się on naszą mapą drogową do sukcesu

Ja zacząłem rozkręcanie własnego biznesu od pracy w garażu taty po godzinach, ale koniec końców wyszedłem na swoje i mogę powiedzieć, że jestem swoim szefem

Ja właśnie jestem ciekawy, jeśli masz czas Oskar to możesz to mnie napisać, bo mam kilka pytań. Jeśli dostałym jakąś pomoc na początek, to mógłbym sobie pozwolić na własny ciągnik. To byłoby niejako spełnienie marzeń.

Mi tam udało się zacząć tylko z własnych oszczędności i zwykłego kredytu na mnie jako osobę fizyczną. Po roku biznes już na siebie ładnie zarabiał