Menu Zamknij

Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum finansoweINNE: WŁASNA FIRMANowy biznes
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Nowy biznes

12

Zastanawiam się nad przejściem na swoje, mam już dość słuchania poleceń z góry. Myślicie, że przebiję się z agencją reklamową w Katowicach?

Wszystko zależy od tego co zaoferujesz, wiadomo że ceny muszą być blisko konkurencji, ale jakieś dodatkowe rabaty bądź pakiety reklamowe 2 w 1 ułatwią Ci start

Według mnie liczy się doświadczenie w branży, jeśli już takowe masz, to będzie Ci o wiele łatwiej zacząć i złapać klientów.

Ja kiedyś próbowałam sama rozkręcić biznes jako grafik i niestety brak kontaktów skutecznie podciął mi skrzydła. I wylądowałam z powrotem w korpo. Oby Tobie się udało!

Kto nie ryzykuje nie pije szampana, myślę, że warto spróbować wystartować z czymś własnym

Według mnie jeśli zostały Ci jakieś kontakty z klientami ze starej firmy, to masz już zapewnione jakieś zlecenia na start

Rynek reklamowy wydaje się na tyle duży, że nie powinno być problemu z przebiciem się

Ja trzymam za Ciebie kciuki, myślę że masz motywację i wiesz co chcesz osiągnąć, a to bardzo ważne na starcie.

Ja podziwiam za odwagę, kiedyś wieszało się szyld nad drzwiami i za tydzień już wszyscy wiedzieli czym się zajmujesz. A teraz ta cała biurokracja..

Jeśli zostały Ci kontakty z klientami i oni cenią Ciebie jako jednostkę nad firmę w której wcześniej pracowałeś to myślę, że nie masz się czym przejmować

12