Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Najlepszy kredyt

Słucham wielu reklam w telewizji, ale nie ma w nich podanych żadnych konkretów. Zastanawiam się nad kredytem gotówkowym, by móc zmienić auto. Myślę, że potrzebuję pożyczyć 10 000 zł. Gdzie mam się udać? Sprawdzić każdą placówkę bankową po kolei, by dowiedzieć gdzie opłaca się najbardziej?

Zamiast odwiedzać kolejno wszystkie placówki w mieście, spróbuj porównać oferty w internecie

Według mnie ciężko zdefiniować jakiś kredyt jako najlepszy. Kredyt dla banku jest towarem, czasem jest na niego promocja, a czasem nie.

Według mnie najlepszy kredyt, to bezpieczny kredyt

Zadzwoń do swojego banku i zapytaj jaką pożyczkę mogą Ci zaproponować. Jak będzie korzystna, do szybko przeleją Ci środki na konto

Mówiąc językiem reklamowym, najlepszy chyba będzie najtańszy kredyt

Albo zobacz, czy możesz otworzyć na swoim koncie debet, wtedy byłoby to najkorzystniejsze rozwiązanie

Ja skorzystałbym z porównywarek internetowych. To najszybszy sposób by porównać oferty i sprawdzić w ogóle co banki mają do zaoferowania

W telewizji mam wrażenie, że rzucają tylko hasłami, a tak naprawdę to dopiero w placówce poznasz całą prawdę o danej pożyczce

Jeśli będziesz już na etapie podpisywania dokumentów, to pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać wszystkie warunki obowiązującej umowy z bankiem