Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Lokata dla nowych klientów

12

Zauważyliście jakie jest przebicie pomiędzy lokatą dla nas, jako klienta z kontem w banku, a dla osoby, która dopiero otworzy konto? Masakra

Tak to już jest, że nowego klienta trzeba jakoś przyciągnąć, zachęcić, a nie ma nic lepszego niż promocyjne warunki

Ja mam opcję wpłacenia pieniędzy na lokatę, gdzie przez 3 miesiące jest bardzo atrakcyjne, promocyjne oprocentowanie, a potem wraca do normalnej wysokości.

Trzeba też pamiętać o sprawdzeniu kwoty maksymalnej, do jakiej dane oprocentowanie jest stosowane, bo czasem może to być zaledwie 10 000zł

Z lokatą jest tak, z kredytem na odwrót. Dlatego czasem warto założyć konto w nowym banku, by zebrać płynące z niego profity.

Musiałeś trafić akurat na taką ofertę. Jak ja dziś sprawdzałem, to otwierając lokatę ze swojego konta przez internet mam całkiem dobre warunki.

Z wpłaceniem pieniędzy na lokatę w banku X wiąże się też założenie tam konta, więc automatycznie może się pochwalić nowym klientem, który może za jakiś czas przeniesie tam wszystkie swoje oszczędności.

Generalnie lokaty nie są jakoś szczególnie opłacalne, więc nawet gdy trafimy na jakąś promocyjną, to oprocentowanie jest kilka dziesiątych procenta wyższe

Często jest tak, że nowi klienci mają lepsze warunki niż stali, kilkuletni klienci

Właśnie dlatego otworzyłam lokatę w innym banku niż mam konto

12