Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kryptowaluty

Czy tym tematem warto się jeszcze interesować, czy to już tylko echo przeszłości?

Faktycznie były czasy, w których dało się zbić na nich fortunę. Teraz chyba łatwiej jest zagrać na giełdzie inwestując w akcje spółek

Mój kolega zarobił na nich kilkanaście tysięcy, ale kupił je kiedyś z ciekawości gdy kosztowały dosłownie grosze

Mój kolega zwolnił się z pracy, bo jak sprzedał swoje kryptowaluty to miał tyle pieniędzy, że postanowił założyć własną firmę

W tym momencie bym tutaj nie inwestował, natomiast przez ostrożność ich nie skreślam

Inwestować, może jeszcze jakoś by się dało, choć to bardziej liczenie na spekulantów. A "kopać" ich się nie opłaca ani trochę

Jak ja patrzę jak bardzo była to nadmuchana bańka spekulacyjna to i tak się dziwię, że jeszcze ktoś próbuje coś na nich ugrać

Mój kolega nawet nie spłacił swoich komputerów, na których chciał te kryptowaluty kopać, także nie wiem czy to takie opłacalne

Niestety w tym momencie byłaby to już spóźniona inwestycja, ale na świecie są przypadki ludzi, którzy dzięki kryptowalutom stali się milionerami

Zazdroszczę ludziom, którzy z ciekawości, albo może przez śmiech kupili je po kilkanaście centów, a sprzedali za kilkanaście tysięcy..