Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kredyt samochodowy

Czy ktoś z was korzystał z takiej opcji? Mój mąż od długiego czasu kombinuje skąd wziąć gotówkę na nowe auto które mu się marzy, więc postanowiłam mu pomóc. Czytałam, że takie kredyty są tańsze, gdyż ich zabezpieczeniem jest samochód który spłacamy.

Pamiętaj jednak, że taki kredyt sprawdzi się przy nowym samochodzie z salonu, niekoniecznie przy jakimś z drugiej ręki

Według mnie to super opcja, dzięki temu na pewno uda nam się trochę zaoszczędzić

Taka pożyczka wychodzi taniej, więc myślę że dobrze jest mieć ją na uwadze wybierając samochód

Jeśli równocześnie nie macie do spłaty innego kredytu, to wzięcie kredytu na samochód nie powinno być dla was żadnym problemem

Również uważam taką pożyczkę za korzystną opcję, dzięki niższemu oprocentowaniu

Ja co prawda wziąłem samochód na raty proponowane przez salon, ale jak tak patrzę to taki kredy byłby nawet korzystniejszy

Wydaje mi się to właśnie świetną alternatywą dla kupowania auta na raty, jestem ciekawy tylko jaka jest maksymalna kwota takiego kredytu

Z tego co słyszałem, to przy wybraniu korzystnej umowy wyjdzie to korzystniej niż raty z salonu

Wystarczy zestawić taki rodzaj kredytu z oferowanym przez salon spłacaniem rat za samochód