Menu Zamknij

Forum


Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kredyt darmowy

Znasz lub możesz mieć kontakt z osobami, które mają lub miały kredyt po 2011 r.? Jeśli tak, to oferujemy możliwości dodatkowych zarobków.

Kredyt darmowy jest to w powszechnym znaczeniu kredyt, od którego nie trzeba płacić żadnych kosztów, pod warunkiem, że zostanie spłacony w odpowiednim terminie.

Według przepisu art.45 ustawy o kredycie konsumenckim, dotyczy to sytuacji w której kredytodawca dopuści się określonego naruszenia przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

Kredytobiorca może bowiem płacić w takiej sytuacji kredyt bez odsetek i bez kosztów pozaodsetkowych, a jeśli już je uiścił – to będzie uprawniony do ich odzyskania.

Lexitor Sp. z o.o. to jedyny podmiot z Polski, który uczestniczył z powodzeniem w postępowaniu przed TSUE w Luksemburgu (sprawa dot. zwrotu prowizji od wcześniej spłaconych kredytów). Jako jedyni w Polsce odkupujemy i kompleksowo obsługujemy roszczenia przysługujące konsumentom z tytułu kredytów, zarówno tych, które zostały spłacone wcześniej, jak i tych spłaconych w terminie.

Nasze atuty:
- stabilne zaplecze finansowe
- błyskawiczny model weryfikacji roszczeń
- szybkie wypłaty dla współpracowników i klientów
- profesjonalny dział prawny
- szeroki zakres obsługiwanych spraw – roszczeń (w praktyce każda umowa kredytowa jest obciążona wadami, które stanowią podstawę roszczeń konsumentów)

W razie zainteresowania, prosimy o wskazanie danych do kontaktu (telefon, e-mail) z chęcią przedstawimy dodatkowe informacje.