Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kredyt bezgotówkowy

Zakładam ten temat, tak by uściślić nasze rozmowy. Kredyt gotówkowy jak sama nazwa wskazuje jest nam wypłacany w gotówce, więc w zasadzie jego wzięcie przez internet ograniczyłoby się jedynie do złożenia wniosku. Natomiast kredyt bezgotówkowy jest nam wypłacany w postaci bezpośredniego przelewu na konto, niezależnie od tego, czy zwarty w sieci, czy w placówce.

To znaczy, że kredyt bezgotówkowy jest załatwiany w całości bez wychodzenia z domu?

Cytat z melanka data 26 stycznia 2019, 14:00

To znaczy, że kredyt bezgotówkowy jest załatwiany w całości bez wychodzenia z domu?

Nie, z tego co rozumiem to oba możesz podjąć w placówce, z tym, że gotówkowy nawet składając wniosek przez internet musisz odebrać w oddziale

Z drugiej strony kredyt gotówkowy, taki w pełnym tego słowa znaczeniu odchodzi powoli do lamusa, kto by chciał nosić tyle gotówki w kieszeni. Lepiej mieć to na koncie

Wydaje mi się, że nie licząc sposobu podjęcia pieniędzy to oba te kredyty są co do zasady działania takie same

Nawet nie miałam pojęcia, że korzystałam z takiego kredytu, do momentu aż napisaliście na czym to polega

Praktycznie mało kto jest teraz zainteresowany kredytem gotówkowym, jedynie osoby potrzebujące wykonać transakcję gotówkową

Ja przykładowo przy zakupie samochodu brałem kredyt gotówkowy, ponieważ poprzedni właściciel auta chciał dostać całą sumę do ręki

Według mnie to przyszłość kredytów i jedyna słuszna forma pożyczania, wygodniejsza i o wiele szybsza

Idąc do banku nie wyobrażam sobie dostać kwoty kredytu w banknotach, po co mi coś takiego przy sobie