Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Konto dla studenta

Czym wyróżnia się dobre konto dla studenta? Możemy liczyć na darmowe prowadzenie?

Ja jeszcze nie spotkałem się z ofertą konta studenckiego/uczniowskiego które byłoby prowadzone za opłatą. Z założenia jest to wczesne pozyskanie klienta, który kiedyś przejdzie na zwykłe warunki zostając w banku.

Moje konto dalej jest darmowe, bo trwa to do 25 roku życia 😀

Wbrew pozorom konta o tej nazwie nie są jedynie dla osób podejmujących edukację na uczelni wyższej, ale dla każdej młodej osoby do 25. roku życia 😉

Jak do 25, jak ja już to konto studenckie mam tyle czasu, że o mamo 😀 Dawno jestem i po studiach i po  25 roku życia ;D system mnie jakoś ominął hahaha

Szkoda, że nie ma takich ulgowych kont dla emerytów

Pamiętam jak na koncie studenckim mbank bez żadnej informacji nagle powstawiał ceny tam, gdzie było 0 zł, okazało się potem, że jak osiągnęłam 25 lat to włączyły się automatycznie i nie musiałam o tym nawet wiedzieć bo tak było w umowie...

Ja muszę bodajże 4 razy w miesiącu płacić kartą, na początku studiów wydawało mi się to ciężkie do wykonania, a teraz jest to do zrobienia w ciągu jednego dnia.

Pamiętam, że przeżyłam szok, gdy po 25 urodzinach przeszłam na zwykłe konto i zaczęli mi ściągać opłaty za prowadzenie .. 🙁

Teraz bardziej określa się je jako konta dla młodych, które powoli, wraz z wiekiem wprowadzają na nasze konto drobne opłaty