Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Konsolidacja chwilówek

Uważacie, że to korzystne? Wiem, że wielu ludzi korzysta z tej opcji by w ogóle ją spłacić, ale ja nie chciałabym po prostu tak nagle zrobić przelewu na pełną kwotę.

Z tego co sobie czytałem, to konsolidacja chwilówek jest w ogóle osobną sprawą, bo one też są udzielane na innych warunkach niż normalne pożyczki

Strasznie to wszystko zagmatwane, ale opierając się na mojej dotychczasowej wiedzy, konsolidacja może być ostatnią deską ratunku więc jest jak najbardziej korzystną opcją

Nie wiem czy konsolidację zadłużenia można nazywać korzystnym rozwiązaniem, bo musisz się wtedy liczyć, że oddajesz do banku jeszcze więcej

No jest to korzystne rozwiązanie, bo otwiera Ci się jednak możliwość spłaty tego zadłużenia, więc nie będzie Ci zagrażać komornik ani nic

Uważam tak samo, to nie jest sytuacja w której staramy się coś jeszcze zaoszczędzić, a raczej wyjść tylko z tych opałów.

Jak już tak bardzo wtopiliśmy z tą pożyczką, to trzeba się jakoś uratować więc taka konsolidacja będzie na pewno dobrym wyjściem z opresji

Wydaje mi się, że trzeba dużo trudu włożyć w to, żeby nabrać tyle chwilówek, by wymagały skonsolidowania

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś musiał korzystać z konsolidacji na chwilówkach

Jeśli ktoś nie jest w stanie spłacić chwilówek, to co byłoby ze zwykłym kredytem