Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Karta kredytowa dla kobiet

Znalazłam super ofertę z kartą, która daje nam zwrot do 5% w wielu markach i są to właściwie wszystkie najpopularniejsze u nas sklepy z ubraniami i kosmetykami. Co myślicie o takiej opcji, chyba lepsze niż zwykła karta kredytowa?

Nawiasem mówiąc jest też wersja dla mężczyzn, zwrotem objęte są inne marki, bardziej dopasowane do was

Jeśli możesz podaj proszę w jakim to banku. Brzmi to ciekawie i chciałabym się zapoznać z tą ofertą.

Moja karta kredytowa niestety nie ma takich funkcji, ale jak poszukałam sobie tego w internecie, to ten maksymalny roczny zwrot 760 zł jest w zasięgu ręki jak tak patrzę na swoje rachunki

Jak tak sobie dziewczyny liczę, to wychodzi mi, że płacąc kartą kredytową za buty w ciągu roku mogę sobie uzbierać na dodatkową parę butów! To się nazywa korzyścią 😀

I teraz zaczęłam się nad tym zastanawiać. Bo niby nie potrzebuję karty kredytowej, bo wydaję tylko tyle ile mam na koncie, ale jeśli zacznę myśleć o tych możliwych zwrotach, to zaczyna się to robić kuszące

Ja wolę tak nie ryzykować 😉 kusiło by mnie żeby więcej wydawać na ubrania, a nie wiem czy to dobrze wydawane pieniądze

Haha, mój mąż by chyba oszalał, jakby się dowiedział, że założyłam sobie kartę kredytową tylko po to, by płacić nią za ubrania i buty

Ja uważam, że coś tu musi być jeszcze obostrzone, bo wygląda to zbyt dobrze jak na usługi proponowane przez bank. Brakuje przysłowiowego haczyka :p

Taka oferta ma na celu wyciąganie od nas większej ilości pieniędzy. Będziemy chcieli dostać większy zwrot, przez co będziemy robić większe zakupy.