Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Jaki bank najlepszy?

W jakim banku najlepiej założyć kartę kredytową? Widziałam, że w niektórych bankach są dodatkowe zniżki na takiej karcie, na przykład na paliwo.

Ja sprawdziłem sobie w porównywarkach jaki bank ma akurat najlepszą ofertę, nie zależało mi wtedy na karcie, ale wziąłem skoro proponowali. Teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej.

Ja od dawna mam konto w ING, nie zmieniam go i tam też mam kartę kredytową

To nie zależy tylko od banku, ale przede wszystkim od rodzaju konta jakie prowadzimy. Na koncie dla studentów, karta kredytowa nie będzie tak korzystna jak na zwykłym.

Ja mam super korzystną kartę kredytową, bo skorzystałam z promocji dla nowych klientów zakładając kartę wraz z otwieraniem rachunku 😀

Do mnie dzwoniła Pani z Millenium i mam kartę kredytową, która gwarantuje mi zniżki w wielu sklepach z modą, co mi się bardzo opłaca

Ja skusiłam się na kartę kredytową, bo mogłam ją za darmo spersonalizować, a jeśli mieszczę się w 1000zł miesięcznie, to nic mi więcej z konta nie odciągają

Ja staram się zawsze mieć konto w Polskich bankach, żeby w jakiś sposób wspierać rodzimy biznes

Według mnie tu wpływ ma typ konta, a nie bank w którym to konto mamy

Ja bym raczej rozpatrywała to w kwestii który bank ma najlepsze warunki prowadzenia konta i dopiero potem patrzyła na możliwość posiadania karty kredytowej