Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Gdzie zaciągnąć pożyczkę pozabankową?

Proszę o pomoc. Potrzebuję 5000 na remont samochodu którym dojeżdżam do pracy, a bank nie przyznał mi pożyczki. Znajomy powiedział mi, żebym spróbowała wziąć pożyczkę pozabankową i tu rodzi się moje pytanie: gdzie ją zaciągnąć?

Ja korzystałem z jakiejś placówki u mnie w mieście, ale to już chyba nie istnieje nawet.

Ja pomagałam siostrze szukać najlepszej oferty, gdy odmówił jej bank i powiem Ci, że najskuteczniejszą metodą poszukiwania jest sprawdzenie porównywarek internetowych

Ja trafiłam w internecie na listę zweryfikowanych podmiotów, które mogą prowadzić taką działalność

Wiele instytucji jest na rynku już długi czas, więc można spokojnie przyjąć je za wiarygodne

Dokładnie tak, ja poszedłbym do jednej z placówek które istnieją na rynku najdłużej

Według mnie dobrze jest spytać znajomych, na pewno ktoś już korzystał i wie gdzie było wszystko w porządku. Taka rekomendacja dużo daje.

Jeśli chcesz wziąć tę pożyczkę na miejscu to wybierz coś, co masz blisko siebie. A jak przez internet to do wyboru do koloru, sprawdź tylko opinie i wybierz najkorzystniejsze.

Ja sprawdzałam dokładnie co to za instytucja, która mogłaby mi udzielić pożyczki by nie wtopić z jakimiś oszustami

Teraz wszystkiego szukamy w internecie, z kredytem jest tak samo 😉