Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Debet

12

Posiadacie na koncie debet? Korzystacie z niego? Dla mnie to super sprawa, bo zawsze mam 500 zł więcej do operowania

Miałem to na swoim poprzednim koncie i nie powiem - bardzo przydatna rzecz. Niestety odzwyczaja od naszych realnych zarobków i w momencie gdy się skończy, robi się problem, bo żyjemy ponad stan.

Ja mam opcję włączenia chyba do 5 tysięcy, ale na szczęście nie było jeszcze sytuacji, w której bym się musiała tego podjąć

U mnie na koncie debet to maksymalnie 1000 zł, ale mam wrażenie że wynika to z moich średnich zarobków

Ja pozbyłem się debetu z konta, bo powoli był on coraz to wyższy przez co wychodziło na to, że żyję ponad stan

Ja postanowiłem, że będę korzystał z opcji debetu na koncie do czasu, aż zdarzy mi się przekroczyć ponad planowany stan. W takim wypadku, żeby skarcić samego siebie, od razu likwiduję tę opcję.

Ja nigdy nie czułem potrzeby korzystania z debetu. W życiu całkiem mi się powodzi, ale umiem kontrolować swoje finanse i nigdy nie miałem sytuacji, w której zabrakłoby mi pieniędzy

Ja mam opcję debetu na koncie, ale nie korzystam z niej

Ja korzystam z debetu, bo pozwala mi na większą elastyczność finansową

Przeczytałem ten temat i zacząłem się zastanawiać, czy posiadam taką opcję na koncie, teraz nie da mi to spokoju

12