Menu Zamknij

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Akcje spółek

12

Gracie na giełdzie? Ja od kilku lat aktywnie uczestniczę w notowaniach WIG20, starając się przewidzieć trendy i zarobić trochę pieniędzy

Mnie szwagier namawia bym zaczął, ale nie mam czasu na ciągłe śledzenie kursów i zastanawianie się, czy to już moment by sprzedawać/kupować

Ja interesuję się, ale raczej średnimi spółkami. Tam więcej się dzieje i w łatwiejszy sposób można coś zarobić. A czy jakiś szaleniec działa na FOREXie?

Zdarza mi się kupić akcje jakichś spółek, ale to rzadko i tylko wtedy, gdy wiem na pewno, że akcje jakiejś spółki wzrosną

Ja miałam kilka akcji, ale posprzedawałam wszystko z niewielkim zyskiem. Męczące jak nie wiem i tylko o tym się ostatecznie myśli. Jak się jest biznesmenem, który może całymi dniami patrzeć na wyniki to spoko

Granie na giełdzie wymaga sporej ilości czasu i dużego zaangażowania, jest natomiast fascynujące i obiecałem sobie, że to będzie moje zajęcie na emeryturę

Ja miałem z tym styczność na studiach, bo wtedy i czasu było więcej. Nie operowałem dużymi kwotami, ale trochę dorobić się udało.

Ja mam otwarty rachunek maklerski jednak interesuję się głównie mniejszymi spółkami i robię takie inwestycje długoterminowe.

To już wyższa szkoła jazdy, ale mam znajomych którzy z tego żyją

Zdarzyło mi się wejść na giełdę i zarobić trochę na akcjach polskich firm informatycznych, natomiast nie są to zawrotne sumy

12