Menu Zamknij

Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:Forum finansoweKREDYTY: KARTY KREDYTOWE
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

KARTY KREDYTOWE

Karta kredytowa to produkt finansowy, polegający na przyznaniu limitu kredytowego. Zwykle nie ma potrzeby posiadania rachunku bankowego, by zdobyć kartę kredytową, a spłata może następować na podstawie wysłanego posiadaczowi karty, zestawienia transakcji wraz informacjami odnośnie spłaty. Jakie są opłaty za kartę kredytową? Jak wygląda spłata zadłużenia na karcie kredytowej? Jakie jest oprocentowanie i termin spłaty? Co to jest okres bezodsetkowy karty kredytowej? W którym banku złożyć wniosek o kartę kredytową i jak szybko ją otrzymamy? Jakie są korzyści z posiadania karty kredytowej? W którym banku bonus za założenie karty kredytowej? Czy można kartą kredytową wypłacać środki z bankomatu? Gdzie możemy korzystać z karty kredytowej? Czy karta kredytowa jest potrzebna zagranicą? Czy potrzebna jest nam karta kredytowa na wakacjach? Co zrobić, gdy zgubiłem kartę kredytową? Skradziono moją kartę kredytową, co dalej? Wszystko i jeszcze więcej na szeroko rozumiany temat kart kredytowych.
TematyOstatni wpis
Po co mi karta kredytowaAutor jarecki · 38 odpowiedzi · 384 wyświetleniaOstatni wpis napisany przez agness6 miesięcy temu
Karta kredytowa dla kobietAutor zosia91 · 29 odpowiedzi · 186 wyświetleńOstatni wpis napisany przez wisienka6 miesięcy temu
Jaki bank najlepszy?Autor gabrysia · 22 odpowiedzi · 195 wyświetleńOstatni wpis napisany przez paulina886 miesięcy temu
Okres bezodsetkowyAutor Aleksa · 28 odpowiedzi · 273 wyświetleniaOstatni wpis napisany przez lukas6 miesięcy temu